MİSAFİRLER İÇİN ÖNEMLİ BİLGİLER


Tercihinizi tatil evlerimizden yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Tatilinizi mümkün olduğunca rahat geçirmenizi sağlayabilmek amacıyla sizlere öncelikle bazı önemli bilgiler vermek istiyoruz.

Genel

Mersinscout, Mersin bölgesindeki tatil evleri için aracılık faaliyetinde bulunmaktadır. Bütün daireler ilgili mülk sahibi adına tarafımız aracılığıyla turistlere kiralanmaktadır.   

Hizmetlerimiz bir otelin verdiği hizmetlerle karıştırılmamalıdır. zira burada söz konusu olan tatil evleridir ve biz de sadece bir irtibat acentesiyiz.

İkamet ettikleri müddetce kiracılar tatil evlerindeki temizlik ve düzenden bizzat sorumludurlar.

Mevcut malzemeler (çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı v.s.) kullanılabilir. Ancak fazla tüketilmesi halinde bunları lütfen tamamlayınız.

Rezervasyon ve hesap ile ilgili tüm işlemleri mülk sahibi adına biz üstlenmekteyiz. Bununla ilgili sorularınız varsa veya bilgi edinmek istiyorsanız personelimiz size yardımcı olacaktır.

Ayrı mülk sahiplerinden olan değişik tatil evleri sunmaktayız. Bu nedenle de dairelerin döşenmesi farklılıklar gösterebilir. Dairenin daha sonra bir başka daire ile değiştirilmesi mümkün olmadığından, rezervasyon yapmadan önce dairenin büyüklüğü, konumu ve mefruşatı hakkında bilgi edinmenizi belirtiriz.

Dairede kalabilecek maksimum kişi sayısı aşılmamalıdır. Aynısı gece kalan misafirler için de geçerlidir.

Giriş ve çıkışta anahtar teslimatı

Tatil evinizin anahtarlarını varış gününde saat 14.00 ile 17.00 arasında Çeşmeli, Liparis 3 Tatil Sitesi I Blok Z/34 Atatürk Mahallesi Plaj Caddesinde bulunan ofisimizden alabilirsiniz.

Tatil evinize, vardığınız gün sadece saat 14.00 ile 17.00 arası giriş yapabilirsiniz. Dairenin hazırlıklarının henüz bitmemiş olması ve bu nedenle de saat 14.00’da yerleşmenizin mümkün olmaması gibi durumlar da söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda anlayış göstermenizi rica ederiz.

Çıkış gününde de daireden saat 10.00’a kadar çıkmanız gerektiğini de lütfen unutmayınız. Anahtar teslimi ya bizimle birlikte dairede ya da ofisimizde yapılmaktadır. Daireden ayrılırken çöp ve gıda maddelerinin çıkartılması gerekmektedir. Daireyi çıkıştan önce tekrar temizlemeniz gerektiğine de lütfen dikkat ediniz.
Daireden daha önce çıkmanız halinde anahtarları dairede bırakabilirsiniz. Depozito ile ilgili hesabın yapılabilmesi için bize merkez yönetimden verilecek olan bilgiler (elektrik ve su tüketimi) gerekmektedir. Çıkışınız sırasında bu bilgilerin henüz mevcut olmaması halinde depozitonuzu çıkış gününde almazsınız ve biz bunu sizin banka hesabınıza havale ile yollarız.

Tatil evindeki eksiklikler ve kusurlar

Tatil evinde eksiklikler ve kusurlar (örneğin sıcak suyun olmaması, elektrikle ilgili sorunların olması vs.) tespit etmeniz durumunda lütfen merkez yönetimle irtibata geçiniz zira bu merkez sadece bu gibi durumlar için yetkilidir.

(Örneğin televizyon, DVD, klima, yanlış kullanım veya ayarların değiştirilmesi gibi) başka eksikliklerde çalışma saatleri arasında ofisimizle bağlantıya geçebilirsiniz. Eksikliklerin ikametiniz sırasında giderilmesi garanti edilemez. Yedek cihazlara dair bir talep de mümkün değildir. Kiracılar tarafından sebebiyet verilen kusurlardan tamamen kiracının kendisi sorumlu olacaktır.

Bizleri, rezervasyon, hesap veya anahtar teslimi ile bağlantılı olmayan servis hizmetleri için görevlendirmek isterseniz, o zaman lütfen bu hizmetlerin ücrete tabi olduğunu göz önünde bulundurunuz.

Daireye girilmesi

Kiraya veren ve temsilcisi eCless Ltd./Mersinscout.com, ikametiniz sırasında da her zaman daireye girmeye yetkilidirler.

Oto kiralama / Turlar

Size kiralık bir araba gerekiyor veya maceralı bir geziye katılmak istiyorsanız o zaman size ortaklarımızın tekliflerini sunabiliriz.

Tatil evleri satışı

Mersin’de bir tatil evi satın almak isterseniz, personellerimiz size her konuda yardımcı olacaklardır. Size dairenin gezilip, görülmesinden satış sözleşmesinin yapılmasına kadar eşlik edeceğiz.

Sizlere rahat, keyifli ve iyi tatiller dileriz.
Genel Hükümler ve Koşullar | Iletişim | Misafirler, için Önemli Bilgiler | Gizlilik | Hakkımızda | Künye
 
 
Powered by eCless Emlak Turizminsaat - Real Estate Brokers
Copyright © 2011 eCless Emlak Turizminsaat